Weekly Longevity Analysis

All Topics

Nachtje doortrekken: een lugubere wake-up call

Mon, Jul 22, 24

Erectiestoornissen als Voorspeller van Hart- en Vaatziekten

Mon, Jul 15, 24

PCSK9-remmers, cholesterolverlager

Mon, Jul 08, 24

Hemoglobine: De kracht van zuurstof in je bloed

Mon, Jul 01, 24

Homocysteïne: de onbekende bloedmarker die je risico op hart- en vaatziekten en dementie beïnvloedt

Mon, Jun 24, 24

Glucotypes nieuwe voorspeller voor metabole ziekten zoals diabetes?

Mon, Jun 17, 24

Richtlijnen Bloeddruk achterhaald?

Mon, Jun 10, 24

ApoB Masterclass: De belangrijkste bloedtest voor Hart -en Vaatziekten

Sun, Jun 02, 24

De waarheid achter het afvalmedicijn Ozempic

Mon, May 27, 24

Lager risico op Dementie met een mentale spaarrekening?

Mon, May 20, 24

BDNF: Het geheime wapen tegen Parkinson?

Mon, May 13, 24

Bloeddruk Variabiliteit

Mon, May 06, 24

Evolutie van spieronderzoek: van Sarcopenie naar Powerpenie

Fri, Apr 26, 24

De meest complete Cholesterol Test

Mon, Feb 12, 24

Wat is veroudering en kan je het omdraaien?

Sun, Feb 04, 24

Kou als Warming-Up voor diepe Focus

Mon, Jan 22, 24

Verhoog je Lactaatdrempel: Voor Topconditie en Gezondheid

Mon, Jan 08, 24

Kanker Verslaan? Begin met Sporten!

Mon, Jan 01, 24

Lp(a), de cholesterol waarde waar jouw Leefstijl geen invloed op heeft.

Sun, Dec 24, 23

De Vergeten Relatie Foliumzuur & Bloedarmoede

Mon, Dec 18, 23

Het vergeten longevity ingrediënt: Mobiliteit

Mon, Dec 11, 23

HOE BEREIK JE OPTIMAAL HERSTEL?

Mon, Nov 27, 23

Peter Attia: Het Geheim Van Een Lang Leven

Sat, Oct 14, 23